نکته های سلامتی

عقیق و تجربه های جالب آن

عقیق و تجربه های

تجربه هایی که در اینجا نقل می شود، تجربه های مخاطبین و مشتریان محترم مجموعه می باشد که طی دوماه گذشته برای کانال تلگرامی ما ارسال یا حضورا نقل کرده اند :

۱٫ متاسفانه یکی از مراجعین در سفری که در ایام عید داشتند تصادف کردند و همه اعضای خانواده در ماشین سالم ماندند جز یک نفر که متاسفانه دچار ضایعه نخاعی شد، همه افراد عقیق همراهشان بود جز این یک نفر.

ان شالله به فضل خدا حالشان بهتر شود.

در توصیه های بزرگان دینی تاکید شده در سفر برای در امان ماندن از حوادث و خطرات از عقیق استفاده شود.

 

۲٫ آقای ر.ع تعریف میکردند که یک روز عصر که از سرکار به خانه برمیگشتم بر خلاف سایر روزها احساس خستگی زیادی در بدنم میکردم به خود که اومدم متوجه شدم عقیق همراهم نبوده، روز بعد که از عقیقم استفاده کردم دیگر آن حالت خستگی را نداشتم.

عقیق نیروبخش و تنظیم کننده گردش خون در بدن است .

 

۳٫ دو مورد بسیار جالب در مورد اثر عقیق بر مشکلات گلو

خانم محترمی گزارش دادند که گلویشان اذیت شده بود و به اصطلاح انگار چیزی گیر میکرد که بعد از چند بار قرار دادن عقیق بر روی آن اثرش کاملا برطرف شده بود.

آقای محترم دیگری از مخاطبین محترم کانال نقل کردند که گلوشان دچار مشکل شده بود که با دو بار در روز مالیدن موضعی عقیق بر روی آن برطرف شد

 

۴٫ آقای پ. تعریف می کنند که تز وقتی از عقیق استفاده می کنند در باشگاه بدنسازی بسیار بهتر عمل میکنند و با توجه به وزنشان تا ۱۲۰ کیلو مرس می زنند که تعجب دیگران را به همراه داشته و جالب اینکه روزی که عقیق همراهشان نیست نمی توانند مثل ایام دیگر تمرین کنند و زود خسته می شوند

 

۵٫ آقای ر. خاطره جالبی از عقیق بیان کردند.
ایشان به همراه خانواده همسرشان عازم سفر خارج کشور بودند که حدود یک روز مانده به سفر حال مادرخانمشان بد می شود و مشکل گوارشی حادی پیدا میکنند که پزشکان اعلام میکنند باید جراحی شود و قسمتی از روده فورا برداشته شود… ایشان‌میگوید بلافاصله خودم را به بیمارستان رساندم و مانع شدم… توصیه های تغذیه ای صورت گرفت…کمی بهتر شدند اما بازهم مشکلشان رفع نشد و انسداد مانع از دفع شده بود و آماده بودیم بلیط را کنسل کنیم.
بالای سرشان که بودم به دستشان یک عقیق دادم… در همان حالِ عقیق در دست، بعد دقایقی خوابشان برد…
از خواب که بلند شدند حالشان کاملا خوب شده بود و آماده برای جمع کردن وسایل برای سفر بودند!
و صحیح و سالم به سفر رفتیم
در حالیکه آماده بودیم برای برداشتن بخشی از روده به توصیه پزشکان و….

فقط با استفاده از عقیق

نکته: در روایات تاکید شده عقیق بلایا خطرات را از انسان دور می کند و برای صاحبش خیر و نیکی پیش می آورد

 

۶٫ چند شب پیش یکی از مراجعین خیر داد که لکنت زبان دلبندشان ” بامداد” بعد از استفاده از گردنبند عقیق خیلی بهتر شده و واژه های بیشتری را میوواند ادا کند که برای دیگران هم واضح بوده تغییراتش
خداراشکر بابت این لطف اهلبیت که این گوهرها را در زندگی ما قرار دادند…

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *